معجزه‌ی ذهن

برترین ورزشکاران ایران چگونه می‌اندیشند

Book Cover: معجزه‌ی ذهن

تجربه 31 قهرمان بزرگ ورزش ایران در مورد نحوه تفکر و چگونگی آماده‌سازی روانی در دوران ورزش قهرمانی

به لطف خدا و همکاری ورزشکاران نام آور کشورم که در تهیه این کتاب با من همکاری کردند ،موفق شدم کتاب معجزه ذهن را تهیه کنم.

در طی این کتاب با سی و یک ورزشکار برتر ایران مصاحبه صورت گرفته است که در طی دوران قهرمانی چگونه فکر می کردند ، با چه مشکلاتی رو به رو شده اند و چطور ذهن خود را برای مسابقه آماده نگه می داشتند . در رشته هایی چون کشتی ، تکواندو، وزنه برداری ، دو و میدانی، کاراته ، ووشو ، تیراندازی و تیر و کمان قهرمان های شاخصی با سابقه قهرمانی جهان و المپیک و پارالمپیکی کشور حضور دارند. همچنین در رشته های ورزشی تیمی چون فوتبال ، بسکتبال ، واترپلو نیز از تجربه ستاره های شناخته شده تیم ملی کشورمان استفاده شده است. در رشته هایی چون قایقرانی کایاک و کانو ، تنیس و تنیس روی میز هم بهترین قهرمان های کشورمان که سابقه مدال آوری در سطح آسیا را داشته و یا ورزشکاران المپیکی کشورمان بوده اند ، تجربه ارزشمند خود را در اختیار خوانندگان قرار داده اند.

امید دارم که مطالعه این کتاب بتواند به آمادگی ذهنی قهرمان های جوانتر کشورم کمک کند. همچنین مطالعه این کتاب را به هر فردی که به دنبال رسیدن به موفقیت از طریق تلاش بوده و خواهان آن است که از تجربه موفقیت گذشتگان استفاده کند بسیار مفید می دانم.

از همکارم خانم مهلا روحبخش که در تهیه مصاحبه ها کمک بزرگی به من کردند هم تشکر می کنم.
همچنین از نشر گلگشت که زحمت چاپ این کتاب را عهده دار شدند.

برای تهیه کتاب می‌توانید از طریق صفحه اینستاگرام چاپ گلگشت و یا وب‌سایت آنها اقدام کنید.
instagram.com/goalgasht
www.goalgasht.ir

Published: